Free riešenia, ktoré viac uškodia, ako vyriešia

Sme si vedomí toho, že existuje veľa free riešení redakčného systému, ako napríklad taká Joomla! alebo WordPress. My tieto CMS poznáme ako svoje boty a vieme s nimi veľmi dobre narábať, no za tie roky praxe sme zistili, že je náročné, priam niekedy nemožné bojovať s rôznymi útokmi na tieto CMS a plátať tak jednu bezpečnostnú dieru za druhou. Ďalším problémom je, že do open source je možné vidieť a spoznať tak jeho štruktúru. Kvôli tomu potom nie je ťažké vyrobiť nejaký ten vírus alebo útočný kód, ktorý nato prejde časťou programu, aj tou, ktorá ešte prednedávnom bola považovaná za bezpečnú. Preto skúsenejší majitelia stránok alebo veľké spoločnosti radšej investujú do vlastného CMS.

Výhodou pre Vás je, že na Cuba Lab neexistujú stránky, na ktorých by sme si stiahli template a po malej úprave sa tvárili, že robíme dizajn na mieru. Nie, my ho naozaj robíme a nemôže sa Vám tak stať, že by si Vaša konkurencia urobila za nejaký čas rovnaké stránky, ako máte Vy a ešte k tomu legálne.

No najsilnejšou stránkou je, že vlastníme systém, vďaka ktorému dokážeme vytvárať aplikácie na mieru. Všetko bolo navrhnuté spôsobom, aby to bolo čo najjednoduchšie a najrýchlejšie, takže softvér na mieru Vás bude stáť iba zlomok toho, čo by Vám mohla ponúknuť konkurencia. Takisto neexistujú výhovorky na Vaše požiadavky. Pri open source riešeniach Vám často dajú nejakú extrémne zložitú aplikáciu, navyše v angličtine, ktorá sa snaží vyhovieť každému, pričom je náročná na používanie a pokiaľ nie ste teda aspoň anglicky hovoriaci programátor, tak aj nepoužiteľná. Keď niečo chcete inak, spravíme to inak. V slovenčine a len s toľkými tlačítkami a políčkami formulára, koľko ich naozaj potrebujete.

Nové články na email.


Chcete odoberať novinky na Váš email ?

Prihlásťe sa k ich odberu , stačí keď nám zanecháte email a Vašě meno. Novinky zasielam najviac 2x mesačne.

zadajte Vaše meno
zadajte Váš email

Mohlo by Vás zaujímať

23 aug

Letný update

Pripravili sme pre Vás k záveru leta niekoľko nových funkcií a aplikácií. Postupne sa stanú súčasťou Vášho systému CubaLab.

23 júl

Responzívny web dizajn

Jedná sa o úpravu webových stránok tak, aby sa prehľadne a čitateľne zobrazovali na všetkých zariadeniach, cez ktoré ich užívateľ navštívi.

15 júl

Free riešenia, ktoré viac uškodia, ako vyriešia

Sme si vedomí toho, že existuje veľa free riešení redakčného systému, ako napríklad taká Joomla! alebo WordPress. My tieto ...

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.