Letný update

Nové funkcie a nové aplikácia pre Vás

Pripravili sme pre Vás k záveru leta niekoľko nových funkcií a aplikácií. Postupne sa stanú súčasťou Vášho systému CubaLab.

 Všetkým našim klientom MediaServis a predplatiteľom CubaUpdate postupne pribudnú tieto aplikácie a funkcie.

Nové aplikácie

  • Výkazníctvo
  • Naše projekty
  • Príjmy a výdavky
  • CubaLab kalendár

Vylepšené funkcie

  • Nové zadávanie dátumu a času
  • Nové menu nápovedy
  • Upravené nastavenia
  • Mobilnejší CubaLab
  • Link do CubaLab na adrese www.vasadomena.sk/cubalab

Aplikácia Výkazníctvo.

Túto aplikáciu používame aj my k poskytovaniu servisu, výpočtov reportov a sledovaniu našej práce. Rozhodli sme sa ju zahrnúť aj do Vašich inštalácií. Je pomerne univerzálna a dokáže riešiť od bežnej dochádzky, po reporting servisu, takmer všetky situácie, kde potrebujete vysledovať odpracovaný čas na projektoch. Dokáže vypočítať aj náklady na prácu a môže si nastaviť rôzne ceny práce na rôzne činnosti. Užívateľské práva sa postarajú o prístup k aplikácii Vašim zamestnancom a kolegom. Viac informácií a ako aplikáciu používať, nájdete v nápovede aj na týchto stránkach.

 Nová aplikácia výkaznictvo a projekty Nová aplikácia výkaznictvo a projekty

Aplikácia Naše projekty

Tu si môžete vytvárať projekty, pre ktoré sa dajú vykazovať náklady a práca a na jednom mieste mať tak prehľad o číslach a nákladoch, ktoré Vám pomôžu vo Vašom rozhodovaní a teda aj podnikaní.

Príjmy a výdavky

Sú už po ruke vo Vašom CubaLab. Chystáme k aplikácii ešte nejaké tie zmeny, no používať ju už môžete. Je prepojená s projektami a máte možnosť si tu evidovať náklady a zisky k projektom. Časom pribudne pár vylepšení a nápoveda.

CubaLab kalendár  

Táto aplikácia nahradila starý Content Calendar a prevzala jeho funkcie. Môžete na tomto kalendári sledovať dianie vo Vašom CubaLab. Pridané položky, publikovanie obsahu a všetko, čo budete potrebovať. Budú tu mať zobrazené svoje položky aj všetky nové aplikácie. Máme zatiaľ len mesačné zobrazenie, ale kalendár bude dostávať nové funkcie a časom sa bude dať použiť aj na pridávanie vlastných činností a upozornení.

 CubaLab kalendár CubaLab kalendár

Nové vyberanie dátumov

Už dávnejšie sme hľadali spôsob, ako pohodlne zadávať dátum a čas. Dúfame, že sa nové zadávacie pole pre dátum a čas chytí a bude sa Vám páčiť.

 Zadávanie dátumov Zadávanie dátumov

Nové články na email.


Chcete odoberať novinky na Váš email ?

Prihlásťe sa k ich odberu , stačí keď nám zanecháte email a Vašě meno. Novinky zasielam najviac 2x mesačne.

zadajte Vaše meno
zadajte Váš email

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.